Çıtır Usta Bayi Girişi Türkçe İngilizce
Türkçe İngilizce Çıtır Usta Bayi Girişi

2003 yılında Atilla Külekçioğlu tarafından kurulan “Çıtır Usta” markası alanında uzmanlaşmış çalışanların farklı bakış açıları ile gıda sektöründe ilklere imza atmaktadır.

11 yıldır gıda sektöründe pide,lahmacun ve kebap alanında faaliyet gösteren “Çıtır Usta” markası %70’i franchising sistemi ile yönetilen 60 restorana sahiptir. 2014 yıl sonu itibariyle 15 restoran daha açarak 75 restoran hedefine ulaşmayı amaçlamaktadır. 

Geniş ürün yelpazesinde bulunan geleneksel lezzetleri, hızlı servis konseptiyle alakart restoran hizmetini şubelerinde sunan marka, bu anlamda sektöründe ilk olma özelliği taşımaktadır. Gelişmekte olan perakende sektöründe markalaşmış %100 Türk sermayeli şirketler arasında yerini alan “Çıtır Usta” insana yaptığı yatırımla da sektörde öncü olmuştur. Bünyesinde oluşturduğu üretim tesislerinden tüm Türkiye’deki restoranlarına sevkiyat yapabilen “Çıtır Usta” fark yaratarak, ihtiyaç karşılamayı “ mottosu olarak belirlemiştir. Türk mutfağının geleneksel lezzetlerini standartlarla birleştiren “Çıtır Usta” bu lezzetleri Ortadoğu ve Avrupa da tanıtmayı kendisine misyon edinmiştir.

 

“Çıtır Usta” siz değerli misafirlerini lezzetin adresinde ağırlamaktan mutluluk duymaktadır.